źródło: NTO, https://nto.pl/plebiscyt-edukacyjny-wojewodzki-final-rozpoczety-glosuj-na-nauczycieli-dyrektorow-i-placowki-edukacyjne/ar/c5-16897441

Do 23 listopada 2022 r. (do godz. 20:00) można głosować na wyjątkowych i cenionych nauczycieli w ramach “Plebiscytu Edukacyjnego 2022“, organizowanego przez redakcję Nowa Trybuna Opolska NTO.
Z dumą informujmy, że podczas tegorocznej edycji zostali nominowani studenci, absolwenci, członkowie Koła Naukowego Pedagogów oraz nauczyciele akademiccy Instytutu Nauk Pedagogicznych, mianowicie:
✅W kategorii nauczyciela edukacji przedszkolnej (w której ważne jest pełne ciepła i cierpliwości podejście do maluchów na początku ich oświatowej ścieżki oraz dobry kontakt z rodzicami):
▶️ Julia Gajda (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Krapkowicach) – aby zagłosować wystarczy wysłać sms: NTC.165 na numer 7303 (koszt 3,69 zł z VAT)
▶️ mgr Justyna Przybyłek (Przedszkole Publiczne nr 8 W Strzelcach Opolskich) – aby zagłosować wystarczy wysłać sms: NTC.293 na numer 7303 (koszt 3,69 zł z VAT)
▶️ mgr Agnieszka Rokosz (Publiczne Przedszkole nr 3 im. Jana Brzechwy w Opolu) – aby zagłosować wystarczy wysłać sms: NTC.3 na numer 7303 (koszt 3,69 zł z VAT)
▶️ Kamila Tracz (Przedszkole Publiczne nr 36 w Opolu) – aby zagłosować wystarczy wysłać sms: NTC.30 na numer 7303 (koszt 3,69 zł z VAT)
✅ W kategorii nauczyciela akademickiego roku (gdzie istotna jest zarówno działalność naukowo-badawcza, jak i umiejętność pełnego pasji i zaangażowania przekazywania wiedzy, wysoka kultura osobista i odpowiednie – partnerskie podejście do studentów):
▶️mgr Paweł Cieśla (Uniwersytet Opolski, Opole) – aby zagłosować wystarczy wysłać sms: NTG.31 na numer 7303 (koszt 3,69 zł z VAT)
▶️ dr Przemysław Kaniok (Uniwersytet Opolski, Opole) – aby zagłosować wystarczy wysłać sms: NTG.34 na numer 7303 (koszt 3,69 zł z VAT)
Serdecznie zapraszamy do głosowania.
* zdjęcia kandydatów pochodzą z materiałów NTO
Więcej szczegółów, w tym pełna lista kandydatów w poszczególnych kategoriach jest dostępna tutaj: https://nto.pl/plebiscyt-edukacyjny-oto-nauczyciele-dyrektorzy-i-placowki-edukacyjne-nominowane-do-nagrod-glosuj-na-najlepszych/ar/c5-16897441